Kadra

W EDU SZKRABACH stawiamy na kadrę. Jesteśmy pewni, że we wprowadzaniu w nowe i ekscytujące zakamarki wiedzy i relacji najważniejszy jest właśnie opiekun, przewodnik i nauczyciel. Nasza kadra to osoby ciepłe, empatyczne i profesjonalne, dla których praca z dziećmi to wybór i ogromna radość płynąca z każdego kolejnego sukcesu podopiecznych. Dzięki nim dzieci będą mogły rozwijać się w poczuciu bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia, a także z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.  

Kadrę w naszym przedszkolu tworzą:

 

1. Elżbieta Tryburcy-Kubacka - właściciel, wieloletni nauczyciel i pedagog, mama, opiekun grupy 2,5 - 3,5-latków

2. Anna Zarazińska - nauczyciel wiodący grupy 4-5-latków, magister prdagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej ze specjalizacją: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Akademii Pedagogiki im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, animator zajęć z:

  • integracji sensoryczno-motorycznej i integracji poprzez zabawę metodą KLANZA
  • arteterapii dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

3. Wioleta Kokoszko - opiekun grupy 2,5-3,5-latków, nauczyciel - licencjat z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Akademii Pedagogiki im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

4. Katarzyna Śmiecińska - nauczyciel-logopeda

5. Izabela Pajączek - nauczyciel języka angielskiego, magister anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, metodyk języka angielskiego The TEFL Academy. Cambridge.

6. Ewelina Kołodziej - instruktor tańca

7. Anna Krawczykiewicz - nauczyiel rytmiki